Prokurator Regionalny w Katowicach informuje, iż w dniu 28 października 2019 roku (poniedziałek) nie będą przyjmowani interesanci w sprawach skarg i wniosków w Prokuraturze Regionalnej w Katowicach.

Prokuratura Regionalna w Katowicach informuje, że w dniu 28 października 2019 roku zostaje skrócony - do godziny 11.00 - czas pracy w Prokuraturze Regionalnej w Katowicach.

Skrócenie czasu pracy nie dotyczy osób obsługujących wokandy w sądzie, wykonujących wcześniej zaplanowane czynności służbowe w budynku Prokuratury Regionalnej w Katowicach – do czasu ich ukończenia oraz ustalonych osób niezbędnych do realizacji zadań Prokuratora Regionalnego.

Prokuratura Regionalna w Katowicach urzęduje od poniedziałku do piątku od godz. 730 do godz. 1530 (z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt)

Przyjmowanie interesantów przez wyznaczonych prokuratorów i pracowników w Prokuraturze Regionalnej w Katowicach odbywa się (z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt): 

  • w każdy poniedziałek od godz.  900 do godz. 1800
  • od wtorku do piątku od godz. 830 do godz. 1430

Prokurator Regionalny lub wyznaczony przez niego prokurator przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek od godz. 1500 do godz. 1800 (z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt)